LOT 6104456
Skrivebord af finéret teak, 1960'erne. H. 74, 123 x 61 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker.
03 Nov 2021
Denmark, Roskilde
03 Nov 2021
Denmark, Roskilde