LOT 5374138

Sofa samt to lænestole (3)

Sofa samt to lænestole betrukket med mørkerødt læder. Front med udskåret lakeret træ. Sofa: H. 95 cm. L. 170 cm. SH. 40 cm. Lænestole: H. 95 cm. B. 80 cm. Sh. 40 cm. Fremstår med mærker samt brugsspor. (3)1,000

23 Jul 2019
Denmark, Herlev

23 Jul 2019
Denmark, Herlev