LOT 6104948
Sofabord af massiv lakeret eg, stel af massiv bøg, underhylde beviklet med sjeneflet. H. 55, 150 x 65 cm. Fremstår med brugsspor, herunder lakslitage samt enkelte knæk på flet.
01 Nov 2021
Denmark, Roskilde
01 Nov 2021
Denmark, Roskilde