LOT 5056

Stanislaw Lewkowicz (1956), 'Warschau review', reeks van zeven litho's 4/9, getiteld, gesigneerd en gedateerd 1983/1984 -één ingelijst, zes in portfolio, waarvan één met enkele kreukels-, 45 x 198 cm

13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht

13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht