Steengroeve nabij Parijs Willem Karel Nakken (1835 - 1926)

Category: Schilderijen,Tekeningen, aquarellen, etc.,

Olieverf op papier, gemaroufleerd, r.o. gesigneerd.

quality A-

32 x 55 cm / 74.5 x 51.5 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

quality A-

32 x 55 cm / 74.5 x 51.5 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden