Sold
Lot 1579

Stilleven met anemonen, gesigneerd r.o. Raoul (20e eeuw), olieverf op doek, 40 x 30,5 cm
Timed
04 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info