Stilleven met attributen op Chinees kastje Reinout Krajenbrink (1974)

Category: Schilderijen,

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd '15 - het Romeins glazen potje nr. 1677 staat hierop afgebeeld

quality A

75 x 65 / 89 x 79 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A

75 x 65 / 89 x 79 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden