Stilleven met azalea en glas water op tafel Pieter Jacobus van Boxel (1912 - 2001)

Category: Schilderijen,

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd.

quality A/B

60 x 70 / 76 x 87 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A/B

60 x 70 / 76 x 87 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden