Stilleven met oesters, roemer en zoutvat Cornelis de Wit (1949)

Category: Schilderijen,

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd - niet ingelijst.

quality A

24 x 30 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A

24 x 30 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden