Stilleven met parelmoeren boekband en distel Hollandse School (Midden 20e eeuw)

Category: Schilderijen,

Olieverf op paneel, r.b. "H.J. Carbaat" gesigneerd en gedateerd 1950. Vermoedelijk een zoon van Jam Carbaat (1866-1925).

quality A-

14.5 x 24 cm / 31 x 41.5 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A-

14.5 x 24 cm / 31 x 41.5 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden