LOT 452

Taboeret. Ca. 1900. Notelaar, deels goudgeel gepatineerd. Met twee armleuningen. Neoklassiek van vormgeving. Gestreepte

Description EN
Stool. C. 1900.
Walnut, partly patinated yellow-golden.
With two armrests.
Neo-Classical design.
Striped silken upholstery with silver thread.

Beschrijving NL
Taboeret. Ca. 1900.
Notelaar, deels goudgeel gepatineerd.
Met twee armleuningen.
Neoklassiek van vormgeving.
Gestreepte zijden bekleding met zilverdraad.

Description FR
Tabouret à accotoirs, rembourré, garni de soie striée avec fils d'argent. Ca. 1900.
De style néoclassique.
Noyer, en partie à patine jaune or.

07 Oct 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Stool. C. 1900.
With two armrests.
Neo-Classical design.

Beschrijving NL
Taboeret. Ca. 1900.
Met twee armleuningen.
Neoklassiek van vormgeving.

Description FR
De style néoclassique.

07 Oct 2021
Belgium, Antwerp