Tafelkabinet. Rome. Laat 16de eeuw. Hout. Sporen van beschildering. Open fronton voorzien van vier laden versierd met ve
Description EN
Late 16th-century Roman table cabinet.
Wood. Traces of paint.
A pediment with four drawers decorated with different types of marble.
Hinged lid.
Provenance:
Zeberg, Antwerp, 18.6.2017
Beschrijving NL
Tafelkabinet. Rome. Laat 16de eeuw.
Hout. Sporen van beschildering.
Open fronton voorzien van vier laden versierd met verschillende marmersoorten.
Openklapbaar deksel.
Herkomst:
Zeberg, Antwerpen, 18.6.2017
Description FR
Cabinet à poser. Rome. Fin 16ème siècle.
Bois. Traces de polychromie.
Fronton ouvert muni de quatre tiroirs sertis de plusieurs sortes de marbres.
Couvercle à battant.
Provenance:
Zeberg, Anvers, 18.6.2017
Description EN
Wood. Traces of paint.
Hinged lid.
Provenance:
Zeberg, Antwerp, 18.6.2017
Beschrijving NL
Openklapbaar deksel.
Herkomst:
Zeberg, Antwerpen, 18.6.2017
Description FR
Bois. Traces de polychromie.
Couvercle à battant.
Provenance:
Zeberg, Anvers, 18.6.2017