LOT 5418288

Tag Heuer 'Aquaracer Calibre 5'. Herreur i stål med blå skive med dato, 2010'erne

Herrearmbåndsur fra Tag Heuer, model Aquaracer Calibre 5, ref.nr.: WAY2112-0, cal. 5, i urkasse af stål, blå "stribet" skive med stregindeks, datoangivelse ved 3" position, justerbar lynette, optrækskrone med logo, safirglas, monteret med original stållænke, automatisk urværk. Ø. 41 mm. Indvendig L. ca. 19,5 cm. Fremstår med brugsspor, ridser på lynetten. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet.8,600

13 Nov 2019
Denmark, Vejle

13 Nov 2019
Denmark, Vejle