"Terug van de markt" Marie Henri Mackenzie (1878 - 1961)

Category: Schilderijen,

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd

quality A-

38 x 22 / 46 x 30 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A-

38 x 22 / 46 x 30 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden