LOT 53
Theo Kappé (20e eeuw) (-), gesign. r.o., zonder titel, gemengde techniek
gesign. r.o., zonder titel, gemengde techniek
02 Oct 2021
Netherlands, Hertogenbosch
02 Oct 2021
Netherlands, Hertogenbosch