LOT 1014

gesign. r.o., boerin met rood- en zwartbonte koeien, olieverf op doek
50 x 60

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch

50 x 60

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch