Sold
Lot 1204

'Le Marmiton', Zittende man met wit schort en muts, gesigneerd r.o., olieverf op doek, 45 x 28 cm

-Herkomst: Gebr. Douwes Fine Art, Amsterdam-
Timed
04 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info