Tobias en de engel Spaanse school (17e eeuw)

Category: Schilderijen,

Olieverf op bedoekt doek, niet gesigneerd.

quality B

102 x 76 / 112 x 85 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality B

102 x 76 / 112 x 85 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden