Unsold
Lot 502

Toneelkijker. Verguld koper, parelmoer en email. Decor van kleine bloemen op een turquoise achtergrond. Gemerkt 'Lemaire

Description EN Theatre glasses. Gilt brass, mother-of-pearl and enamel. Scene of small flowers on turquoise background. Marked 'Lemaire Ft Paris'. Beschrijving NL Toneelkijker. Verguld koper, parelmoer en email. Decor van kleine bloemen op een turquoise achtergrond. Gemerkt 'Lemaire Ft Paris'. Description FR Jumelles de théâtre. Cuivre doré... more
Date
07 Dec 19:00 - 07 Dec 2021
Location
Belgium, Antwerp