Toneelkijker. Verguld koper, parelmoer en email. Decor van kleine bloemen op een turquoise achtergrond. Gemerkt 'Lemaire
Description EN
Theatre glasses.
Gilt brass, mother-of-pearl and enamel.
Scene of small flowers on turquoise background.
Marked 'Lemaire Ft Paris'.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Verguld koper, parelmoer en email.
Decor van kleine bloemen op een turquoise achtergrond.
Gemerkt 'Lemaire Ft Paris'.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.
Décor de fleurons sur fond turquoise.
Poinçonnées Lemaire Ft Paris.
Description EN
Theatre glasses.
Marked 'Lemaire Ft Paris'.
Beschrijving NL
Toneelkijker.
Gemerkt 'Lemaire Ft Paris'.
Description FR
Jumelles de théâtre.
Cuivre doré, nacre et émail.
Poinçonnées Lemaire Ft Paris.