Login
Date, Location
13 Dec 2022
Netherlands, Hilversum

portret van de producer A.W. Stellwagen, gesigneerd en gedateerd 1925 r.o., olieverf op doek, 110,5 x 90 cm - afgebeeld in 'Toon Kelder, Romantisch Modernist', blz. 76-, geveild Christies 29... more »

Translate
Login
Date, Location
13 Dec 2022
Netherlands, Hilversum