LOT 2513

Twee Chinese porseleinen famille rose schotels

Period

Yongzheng/ vroeg Qianlong, ca. 1730/50, China

Description

Beide met voorstelling van vogels in bloementuin op het plat en uitvoerig gedecoreerd met florale motieven en servetwerk rondom. Niet gemerkt. Een bord gerestaureerd, de ander met haarlijn.

Dimensions

D 35,5 & 34,5 cm

12 Jun 2023
Netherlands, Hague

Period

Description

Dimensions

D 35,5 & 34,5 cm

12 Jun 2023
Netherlands, Hague