Twee Chinese porseleinen famille rose schotels
Period
Yongzheng/ vroeg Qianlong, ca. 1730/50, China
Description
Beide met voorstelling van vogels in bloementuin op het plat en uitvoerig gedecoreerd met florale motieven en servetwerk rondom. Niet gemerkt. Een bord gerestaureerd, de ander met haarlijn.
Dimensions
D 35,5 & 34,5 cm
Period
Description
Dimensions
D 35,5 & 34,5 cm