Uncle Toby and widow Wadman Engelse school (19e eeuw)

Category: Schilderijen,

Olieverf op doek, antieke kopie naar Charles Robert Leslie vervaardigd op 18-2-(18)71 - oude restauraties.

quality B

77 x 65 / 91 x 78 cm

18 Mar 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality B

77 x 65 / 91 x 78 cm

18 Mar 2024
Netherlands, Leiden