Vee in weidelandschap James Stark (1794 - 1859)

Category: Schilderijen,

Olieverf op paneel, m.o. gesigneerd

quality A-

16.3 x 22 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A-

16.3 x 22 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden