LOT 110

Vlaamse eiken renaissance kast, zogenaamde bahut met 4 deuren en 2 laden, versierd met gestoken engelenkopjes en leeuwenmascarons, 17e eeuw, h. 132, br. 158, d. 66 cm -reconstructies-

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum