Sold
Lot 1018

Vlaamse school (18e eeuw), Jachtstilleven in een bos met dode haas, vlak en een geweer, olieverf op doek, 89 x 102,5 cm
Timed
04 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info