Wim Burger (1913-1999)

Wim Burger (1913-1999)

Wim Burger (1913-1999) 3 kunstwerken, ‘Bedrijvig havengezicht’, gesigneerd ‘Burger’ en onduidelijk gedateerd r.o. & ‘Schip op zee’, gesigneerd ‘Wim Burger’ l.o. & ‘Stadsgezicht met haven’, gesigneerd ‘Burger’ r.o. Olieverf op doek (50,5 x 70 cm), Olieverf op board (35 x 45 cm) & aquarel (50 x 72 inclusief lijst).

27 Jun 2024
Netherlands, Rotterdam

Wim Burger (1913-1999)

27 Jun 2024
Netherlands, Rotterdam