Winters landschap met schaatsers Hollandse school (19e eeuw)

Category: Schilderijen,

Olieverf op paneel, niet gesigneerd.

quality A-

20.5 x 25 cm / 28 x 33 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A-

20.5 x 25 cm / 28 x 33 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden