Wipmolen bij brug Willem Hendrik van der Nat (1864 - 1929)

Category: Tekeningen, aquarellen, etc.,

Aquarel, l.o. gesigneerd.

quality B

30 x 52 cm / 51 x 73 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Aquarel, l.o. gesigneerd.

quality B

30 x 52 cm / 51 x 73 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden