LOT r: 1
Wortelnoten gefineerd Queen Ann-stijl bureau met klep waarachter vakverdeling en leer ingelegd, met onderin 4 laden en rustend op bol klauwpoten, Engeland 20e eeuw, h. 101 br. 74 d. 44 cm.
Walnut fineerd Queen Ann-style desk, England 20th century, h. 101 w. 74 d. 44 cm.
27 Mar 2023
Netherlands, Diemen
27 Mar 2023
Netherlands, Diemen