Aftersale
Lot 122

Zeeuws palissander gefineerde 4-deurs kast met rechte kap, de zijden geflankeerd met rijkgestoken florale motieven, mascarons en het stadswapen van Vlissingen en het provincie wapen van Zeeland, laatste kwart 17e eeuw, h. 184, br. 176, d. 72
Timed
27 Jun 2022
Location
Netherlands, Hilversum