LOT 74

Zeeuws palissander gefineerde 4-deurs kast met rechte kap, de zijden geflankeerd met rijkgestoken florale motieven, mascarons en het stadswapen van Vlissingen en het provincie wapen van Zeeland, laatste kwart 17e eeuw, h. 184, br. 176, d. 72

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum