Zilveren dukaat
1764, Silver Type IId. Staande ridder met zwaard achter klein provinciewapen aan lint, het omschrift niet doorbrekend MO: NO: ARG: CONFŒ: BELG: PRO: TRANSI. Kz. generaliteitswapen tussen jaartal, mmt. adelaar boven de kroon. Zonder binnencirkels. Kabelrand.28.04 g. Miniem krasje en haarlijntjes, toch een sterk uitgemunt stuk met fraaie details
Condition: Prachtig +
Condition: Prachtig +