LOT 1065

anonieme meester, 18e eeuw, voorstelling met pijp rokende en snuivende figuren, olieverf op paneel
diam. 9,5

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch

diam. 9,5

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch