LOT 1118

antiek Engels vestzakhorloge voorzien van uurwerk met snek en spillegang, in driedubbele zilveren kast, waarvan de buitenkast versierd met voorstelling van herderin met schapen, gemerkt op het uurwerk: Stoakes London en genummerd 30360, eind 18e eeuw, diameter inclusief de buitenkast: 58 mm.

06 May 2020
Netherlands, Hilversum

06 May 2020
Netherlands, Hilversum