LOT 48
antieke Friese stoelklok met beschilderde frontplaat met voorstelling van engelen, voorzien van vergulde metalen ornamenten en beschilderde houten stoel, 18e eeuw, h. 72 cm -2 gewichten en slinger aanwezig-
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum