Sold
Lot 48

antieke Friese stoelklok met beschilderde frontplaat met voorstelling van engelen, voorzien van vergulde metalen ornamenten en beschilderde houten stoel, 18e eeuw, h. 72 cm -2 gewichten en slinger aanwezig-
Timed
03 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum