LOT 519
antieke handgekleurde gravure, 'Nieuwe Kaart van de Kwartieren van Eemland en 't Overkwartier in 't Sticht van Utrecht' door Isaak Tirion, 18e eeuw, ingelijst: 46 x 50 cm.
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum