LOT 1395
artiest met masker zittend op stoel, gesigneerd r.o. Pop/Pot? en gedateerd 1956, olieverf op doek, 80 x 60 cm
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum