Aftersale
Lot 695

beschilderde gestoken houten 'Poupes de Malines' met voorstelling van Madonna met kind, Mechelen, 17e eeuw, h. 49 cm
Timed
07 Oct 15:00 - 20 Oct 2020
Location
Netherlands, Hilversum