Sold
Lot 3199

blauw/wit Chinees porseleinen Qianlong sauskom met dwarsoor, 18e eeuw, diam. 11 cm (scheuren en schilfers)
Timed
06 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info