LOT 139
eiken kist met smeedijzeren beslag en gestoken decor van briefpanelen, rozetten en allegorische figuren, Nederlanden, 16e eeuw en later, 70 x 145 x 55 cm
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum