LOT 84
eiken schrijftafel met rechthoekig blad, ingelegd met rood leer, voorzien van 2 laden en rustend op gedraaide poten, eind 19e eeuw, h. 74, bladmaat: 152, x 10 cm
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum