LOT 211

empire spiegel in mahonie gefineerde omlijsting versierd met verguld reliëf van wagenmenner, circa 1815, h. 146, br. 100 cm

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum