fraaie kindersecretaire met recht front, ingelegd met rozen ebbenfineer en marqueterie van bloemenmand in fijnhoutsoorten, omlijst door bronzen galerijranden, zonnen en biezen, met rechte schrijfklep en 2 deurtjes, Louis XV-stijl, 19e eeuw, h. 115, br. 61, d. 30 -herkomst: Duitse adellijke familie in directe lijn gelieerd aan Z.K.H. Prins Frederik van Oranje (1797-1881)-