LOT 690
gedeeltelijk vergulde en polychrome gestoken vruchtenhouten sculptuur van Pietá, Franken, Mittelrhein, circa 1500, h. 49,5 , b53, d. 21 cm met bijpassend eikenhouten gestoken muursteun, 19e eeuw, h. 20, b. 87, d. 14,5 cm
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum