LOT 564
gestoken en gepolychromeerde houten horlogestandaard met voorstelling van Mercurius, voorzien van horloge-uurwerk met emaille wijzerplaat, eind 18e eeuw, h. 30 cm
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum