LOT 31

groot formaat Nederlandse stoelklok met polychroom beschilderde wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding, gegoten messing ornamenten en de bel bekroond door een messing Minerva, waarschijnlijk Groningen, 1e kwart 18e eeuw, h. 81 cm - herkomst: Crijns & Stender, Oosterhout, literatuur: afgebeeld in 'Dutch Antique Domestic Clocks', Dr. J.L. Sellink, blz. 155 -

21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum

21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum