LOT 50

grote gestoken en vergulde houten cartelklok, versierd met gecanneleerde zuilen, bloemenmand en guirlandes, Louis XVI-stijl, h. 96 cm

06 May 2020
Netherlands, Hilversum

06 May 2020
Netherlands, Hilversum