Sold
Lot 2

grote notenhouten halbank in neo-renaissancestijl met rijkgestoken ornamenten, onder de geprofileerde kap een gezicht op het San Marcoplein te Venetië in vruchtenhout intarsia bekroond met wapenschild met guirlandes geflankeerd door twee putti, eind 19e eeuw, h.196,5, b. 171,5, d. 57 cm -collectie Kasteel Nederhorst-
Timed
03 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum