LOT 2

grote notenhouten halbank in neo-renaissancestijl met rijkgestoken ornamenten, onder de geprofileerde kap een gezicht op het San Marcoplein te Venetië in vruchtenhout intarsia bekroond met wapenschild met guirlandes geflankeerd door twee putti, eind 19e eeuw, h.196,5, b. 171,5, d. 57 cm -collectie Kasteel Nederhorst-

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum