LOT 4092
houten Bambara deurslot met gestoken tronie op metalen basement, Mali, h. 36 cm -herkomst: Tony Jorissen, Hasselt-
06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum