LOT 64

iepen spinnenkop kortstaartklok met polychroom beschilderde wijzerplaat en wekkerfunctie, laat 18e eeuw, l. 114 3x gewicht, 3x ornament, slinger

07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum

07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum