LOT 64
iepen spinnenkop kortstaartklok met polychroom beschilderde wijzerplaat en wekkerfunctie, laat 18e eeuw, l. 114 3x gewicht, 3x ornament, slinger
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum